Školenie

Školenie na počítače v Turčianskych Tepliciach

V dňoch  13.-14.11.2010 uskutočnilo Slovenské združenie stomikov SLOVILCO školenie na ovládanie počítačov pre začiatočníkov.Školenie viedol Pavol Gašparík firma BELLATRIX. Zišli sa tu predsedovia ILCO klubov aby si osvojili základy práce s počítačom, posielanie e-mailovej pošty, zakladanie nových e-mailových adries. Dňa 13.11.2010 sme sa doobeda zišli v Turčianskych Tepliciach a po absolvovaní obeda sme sa všetci pustili do práce pri  7 počítačoch.  Po oboznámení sa s klávesnicou počítača a jeho spúšťaním sme prešli k zložitejším úkonom založenie e-mailovej adresy. Kde všade a na ktorých serveroch sa dá adresa založiť. Po založení adresy sme prešli na písanie a odosielanie e-mailovej pošty, jej otváranie, pridávanie súborov, fotografií a obrázkov do pošty. Tí skúsenejší si vyskúšali i maľovanie a úpravu  namaľovaných obrázkov v skicári .Po večery sme pokračovali s prácou na počítačoch ďalej.

Na druhý deň po raňajkách sme začali pracovať na dopisoch v programe Word a na tabuľkách v programe Excel . Cez internet sme si prezreli stránky na ktorých sa nachádzajú internetové stránky ktoré sú zabezpečené proti výrom a sú dôveryhodné pre spotrebiteľa. V tejto časti školenia sa už odpovedalo na dotazy zúčastnených ohľadom práce a programov v počítači. Účastníci kurzu mali možnosť využiť zľavnené lístky do Aquaparku . Po  dobrom obede v penzióne Pod Orechom sme sa rozišli z konštatovaním že je nutné takéto školenie spraviť pre širší počet účastníkov.

Foto zo školenia

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Nitriansky kraj
20/01/2022, 14:38
prehánky
ZJZ
prehánky
5°C
8 m/s
pocitová teplota: -4°C
tlak vzduchu: 1010 mb
vlhkosť vzduchu: 68%
rýchlosť vetra: 8 m/s ZJZ
nárazy vetra: 10 m/s
UV-Index: 0
Východ Slnka: 07:30
Západ Slnka: 16:28
Predpoveď na 21/01/2022
deň
dážď so snehom
SZ
dážď so snehom
1°C
max. UV-Index: 1
Predpoveď na 22/01/2022
deň
prevažne jasno
SSZ
prevažne jasno
3°C
max. UV-Index: 2
 
Stránku si teraz pozerá: